Kariéra

Projektový manažer (projekční a inženýrská práce)

Řízení projekčních a inženýrských prací

Co Vás čeká

  • Řízení průběhu zakázky od doby přijetí až po její expedici a vyhodnocení
  • Zpracování harmonogramu průběhu zakázky a vedení kontrolních dnů
  • Stanovení technického rozsahu nabídky a cenu za jednotlivé technické části
  • Monitoring ekonomiky projektu
  • Komunikace s objednatelem zakázky ve věcech technických a smluvních

Statik/projektant stavební části

Statik stavebních konstrukcí

Láká tě prostředí průmyslové, energetické, veřejné a občanské výstavby? Chceš se společně s týmem projektantů podílet na zrodu zajímavých velkých staveb nejen ve svém okolí?  Statik je u nás nepostradatelnou součástí týmu. Nabízíme ti volnou židli v kanceláři mezi dalšími odborníky v centru města s dobrou dopravní dostupností a výhledem na celou Ostravu.

Proč pracovat právě u nás?

  • Děláme práci, která nás baví a má smysl
  • Staneš se odborníkem a nepostradatelnou součástí týmu
  • Získáš zkušenosti s prací na velkých a zajímavých projektech
  • Záleží nám na tvém profesním růstu, podporujeme vzdělávání a účast na konferencích
  • Pečujeme o zdraví zaměstnanců – hradíme masáže a sportovní aktivity, zavedli jsme kolárnu
  • Zaměstnanci se u nás stravují ve firemní jídelně nebo využívají rozmanitost restaurací v okolí, poskytujeme stravenky
  • Podporujeme  work-life balance, nabízíme pružný začátek a konec pracovní doby

Projektant/ka – požárně bezpečnostní řešení staveb

Požárně bezpečnostní řešení staveb

Jsi zkušený projektant/ka, absolvent/ka vysokoškolského studia nebo studuješ poslední ročník se specializací požární bezpečnost staveb? Hledáš práci na rozmanitých a zajímavých projektech a baví tě naučit se něco nového?
Technoprojekt, a.s. hledá do svých řad kolegu/kolegyni.

Náplň práce

  • Zpracování technické projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci
  • Autorský dozor
  • Projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy (HZS příslušného kraje)
  • Účast na kontrolních dnech projektů
  • Odborné posouzení dodaných podkladů ke zpracování zakázky
  • Úzká spolupráce s manažery projektu

(Pokračování textu…)

Kontakty