fbpx Technoprojekt

Zaměření a reference

Dceřiné společnosti


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Historie

Akciová společnost Technoprojekt byla založena v roce 1951, tehdy pod původním názvem Báňské projekty Ostrava. Hlavním předmětem činnosti byly zejména projektové a inženýrské práce pro báňské stavby včetně související infrastruktury.

Po roce 1989 došlo postupně k transformaci společnosti ze státního podniku na akciovou společnost, k její privatizaci a změně názvu.

Technoprojekt se začal orientovat na perspektivnější průmyslová odvětví, energetické stavby, infrastrukturní stavby, průmyslové zóny a občanskou výstavbu.

Na základě rozhodnutí jediného akcionáře došlo k realizaci projektu rozdělení odštěpení a následným sloučením společnosti Technoprojekt, a.s. s účinností od 31.12.2014. Cílem projektu bylo oddělit projekční a realitní činnosti. Technoprojekt, a.s. je právním nástupcem firmy stejného jména společně s nástupnickou zodpovědností a právy k více jak 60-leté historii firmy.

Profesní členství

  • AFI Sdružení pro zahraniční investice
  • CACE (Česká asociace konzultačních inženýrů)
  • FIDIC (Mezinárodní světová federace konzultačních inženýrů)
  • EFCA (Evropská federace konzultačních inženýrů)
  • Sdružení pro obnovu a rozvoj severní Moravy a Slezska
  • RHK Ostrava
  • Člen teplárenského sdružení

Nyní se naše společnost stala členem Evropského sdružení MERGE consultants. Toto sdružení se skládá ze zkušených a odborných firem z celé Evropy. Společnosti mezi sebou spolupracují a předávají si své zkušenosti a technické znalosti projektování, i poradenských služeb. Společně jsme schopni nabídnout ideální řešení investičních záměrů všech přicházejících investorů.

Merge

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.