HLAVNÍ INŽENÝR/KA PROJEKTU – HIP

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Jsme zaměřeni především na oblast, přípravu průmyslových zón, průmyslové stavby, energetické stavby, veřejné a občanské výstavby. Zabýváme se však také inženýrskými stavbami, výstavbou vodních děl, ekologickými stavbami a regenerací brownfieldů.​​​​​​​

 Co vás čeká

  • Řízení činností spojených s přípravou realizace a realizací konkrétního projektu.
  • Zastupuje společnost ve všech věcech týkajících se příslušného projektu vůči zákazníkovi i subdodavatelům.
  • Práce ve společnosti Technoprojekt, která má bohatou historii a zkušenosti.

Zodpovědnost (za)

  • Úroveň systému jakosti v rámci řízení zakázky (design standard, projektový manuál, pracovní postupy, archivní řád).
  • Realizaci projektu ve všech oblastech a aspektech s cílem uspokojit zákazníka a dodržet rozpočet projektu.
  • Reálnost věcného, časového a finančního předmětu projektu.
  • Věcné a termínové plnění závazků společnosti.
  • Úroveň součinnosti a koordinace prací na zakázce (projektu) mezi jednotlivými členy projektového týmu.
  • Hospodaření v rámci projektu a za nepřekročení celkových nákladů projektu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ se zaměřením na pozemní stavby
  • Projekční praxe s projekty průmyslového nebo občanského charakteru
  • Znalost projektování CAD, technického kreslení
  • Autorizace ČKAIT  výhodou
  • Zkušenosti řízení kolektivu (organizační schopnosti), manažerské dovednosti
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolupráce v týmu, aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příjemný kolektiv
  • Zajímavá školení a osobní rozvoj
  • 22 dní dovolené
  • Stravenkový paušál ve výši 2 500 Kč čistého / měsíc
  • Sick days
  • Multisport
  • Masáže zdarma přímo v budově
  • Penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč / měsíc
  • Uhrazení nákladů na autorizační zkoušku a ročních poplatků

Místo výkonu práce:                 Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava

Typ pracovního poměru:        Hlavní pracovní poměr
Nástup:                                    dle domluvy

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis na email vera.macakova@technoprojekt.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.