Valná hromada MERGE Consultants

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dne 23. 10. 2020 proběhla on-line valná hromada MERGE Consultants, skupiny evropských firem, které jsme součástí. Konferenci řídila partnerská společnost IDOM z Bilbaa. Osobní kontakt evropských firem se telekonferencí nahrazuje jen stěží, zvláště pokud se jedná o výroční setkání. Efekt v úspoře času se dostavil, agenda valné hromady byla dodržena a kávu o přestávkách si tentokrát dal každý sám. Hlavními tématy byla práce konzultační firmy na pozadí pandemické krize, výměna informací o kladných a záporných zkušenostech napříč Evropou.

Celou přednášku naleznete ZDE.

mergemerge 2

Část agendy se věnovala přednáškám zajímavých lidí, mezi které patří ředitel World GBC, pan Stephen Richardson, který nás seznámil s tím, jak není dobré brát na lehkou váhu dekarbonizaci planety. Čísla opřená o vědecké výzkumy a relevantní zdroje hovoří samy za sebe.

Většina partnerů na západ od naší hranice se v organizaci Green Building Council (GBC) angažuje, protože je jim to vlastní. Zde vzniká otázka, jak se české konzultační firmy zapojí do snahy o dekarbonizaci či řečeno srozumitelněji, do snahy o záchranu naší planety.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.