THERMACUT – NOVÝ VÝROBNÍ AREÁL

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Podíleli jsme se na zpracování projektu nového výrobního areálu THERMACUT.

Jedná se o novostavbu komplexu výrobní a logistické haly s administrativní budovou a technických přístavkem, včetně související technické infrastruktury. Prostory ve výrobním areálu budou využívaný pro strojírenskou výrobu, ruční práce a montáže, skladování a logistiku.

TECHNOPROJEKT 1 TECHNOPROJEKT 2 TECHNOPROJEKT 3 TECHNOPROJEKT 6

 

Objekt je umístěn v těsné blízkosti stávajícího areálu firmy Thermacut v Uherském Hradišti, v katastru Mařatice. Hmotově je rozdělen na 3 části, které ovšem tvoří jeden celek – třípodlažní administrativní budovu, jednopodlažní technický přístavek a vlastní výrobní a logistickou halu, v jejichž části je dvoupodlažní vestavek.

Administrativní část je navržena jako třípodlažní objekt s výškou atiky +14,00 m obdélného půdorysu, druhé podlaží je posunuto oproti prvnímu nadzemním podlažím a vytváří tak dominantní část objektu., která se bude vyvyšovat nad okolní cestou. V části za administrativní budovou bude napojena samotná hala o rozměrech 97×68 m a výškou atiky 10,08 m. Hala je složena z výrobního prostoru, technického vestavku na jihozápadní straně a technického přístavku na straně severovýchodní s jedním nadzemní podlaží ukončen plochou vegetační střechou v kombinaci s kamennou dlažbou.

Více referencí ZDE.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.