Dceřiné společnosti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TECHNOPROJEKT, a.s.

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Poskytujeme všem našim klientům profesionální služby i u těch nejrozsáhlejších investičních projektů. Zpracujeme Vám všechny stupně projektové dokumentace dle platné legislativy a moderních standardů. Kvalifikace a profesionalita našich zaměstnanců zajišťuje kvalitní a bezproblémovou realizaci Vašich investičních záměrů. Spokojenost klientů a kvalitní návrh projektu je u nás na prvním místě. Naše společnost působí také jako konzultant a podpora mnoha investorů v ČR i zahraničí.

 

BP PROJUEKT

BP PROJEKT s.r.o.

Projekční kancelář zabývající se nejen projekcí, ale také konzultací, poradenstvím a inženýrskou činností pro vyřízení všech potřebných povolení, k úspěšné realizaci záměru.

Společnost BP projekt, s. r. o., je inženýrská a projekční kancelář. Pod daným názvem působí od 1.9.2002 a svou činností navazuje na společnost Báňské projekty Valašské Meziříčí, a.s., která byla založena před více než 50 lety.

Prostřednictvím týmu kvalifikovaných a zkušených pracovníků, nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, resp. projektové činnosti ve výstavbě. To vše jak u průmyslových, občanských a veřejných staveb, tak i u ekologických staveb. Bohaté zkušenosti a profesionální přístup našich odborníků zajistí bezchybné vypracování všech stupňů projektové dokumentace, včetně předprojektové přípravy a inženýrských služeb, které jsou základem pro další kroky vedoucí k úspěšné realizaci Vašich investic.

LOGO ARCHITEMA

ARCHITEMA s.r.o.

Společnost Architema, s.r.o. je architektonická kancelář, která poskytuje profesionální a  spolehlivé služby v sektorech občanských a průmyslových staveb. Architema, s.r.o. se specializuje především na studie, navrhování a projektování všech stupňů projektové dokumentace  vč. povolování, s důrazem na architektonickou tvorbu.

Naší specialitou jsou především analytická činnost, územní studie a studie proveditelnosti v rámci těžbou postižených území na Ostravsku

Reprografie

Nabízíme tyto reprografické služby:

  • barevný i černobílý velkoplošný tisk, skenování, kopie do formátu A0+
  • kompletace projektové dokumentace
  • laminování do formátu A2
  • vazby – kroužková, spirálová, lištová
  • vizitky a další

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.