Výroba etanolu 2G

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

22.12.2015

V rámci akce výstavby nového závodu „VÝROBA ETANOLU 2G“ jsme pro investora, slovenskou společnost  ENERGOCHEMICA TRADING a.s. zpracovali dokumentaci pro územní řízení nového závodu, získali platné územní rozhodnutí a vypracovali dokumentaci pro stavební povolení včetně žádosti o integrované povolení.

Areál výroby etanolu 2G je situovaný cca 1 km od města Strážske a cca 3 km od obce Pusté Čemerné, vpravo od cesty I. třídy I/18 Strážske – Vranov nad Topľou.

V roce 2016  budeme zpracovávat realizační dokumentaci stavby. Všechny výše uvedené projekční a inženýrské práce jsme prováděli v úzké spolupráci s ASCHEMOPRAG, a.s.

Hlavním produktem výroby bude bezvodý etanol, splňující kvalitativní parametry normy EN 15 376. Vedlejším produktem bude frakce ligninu – rigidní složky celulózové a hemicelulózové struktury, která jako tuhá látka bude z procesu separovaná. Lignin bude dodávaný do zařízení „Energetické vysoce účinné zhodnocení biomasy vysoko účinnou kombinovanou výrobou tepla a elektrické energie“, které bude vybudováno pro tento účel v bezprostřední  blízkosti výroby bioetanolu, jako samostatný provoz.

Výroba etanolu 2G představuje realizaci technologie konverze biomasy na nízko molekulové sacharidy utilizovatelné a biologicky konvertovatelné na etanol.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.