Publikace pro přicházející i stávající investory v ČR

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

16.02.2016

U příležitosti 20. výročí svého působení v ČR vydalo Sdružení pro zahraniční investice – AFI unikátní publikaci pro přicházející i stávající investory v České republice. V elektronické podobě si ji můžete prohlédnout zde.

Materiál je unikátní nejen rozsahem témat a jejich detailním zpracováním, ale také tím, že provází stávající i potenciální investory českým investičním prostředím „od A do Z“ a poskytuje tak komplexní přehled o procesu investování v naší zemi.

Unikátní je rovněž z hlediska spektra autorů, kdy se díky AFI v jedné publikaci spojili zástupci většiny druhů služeb, které investoři v České republice využívají.

Ing. Martin Zuštík, statutární ředitel společnosti Technoprojekt, a.s. a člen řídícího výboru AFI přispěl do této publikace článkem pod názvem: „The present and future of the building permit process“. Článek naleznete v kapitole „Handle the permit and construction processes“, na straně 78. této publikace.

Sdružení pro zahraniční investice je nevládní nezisková organizace pro podporu přímých zahraničních investic, rozvoj českého podnikatelského prostředí, export investic a investičních služeb a spolupráci mezi firmami a výzkumnou sférou. Od svého založení v roce 1996 AFI reprezentuje skupinu renomovaných českých a nadnárodních firem poskytujících servis pro investory na českém trhu i při exportu do zahraničí.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.