SAMOSTATNÝ PROJEKTANT/PROJEKTANTKA TECHNOLOGIE

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Náplň práce

  • Zpracovává technickou projektovou dokumentaci ve všech stupních od studie až po realizační dokumentaci – např. potrubní rozvody – vnitřní i vnější, umisťování strojů
  • Vykonává autorský dozor
  • Navrhuje moderní, efektivní a ekonomické provedení zakázky
  • Účastní se kontrolních dnů projektů
  • Jedná při řešení zásadních technických rozporů, zejména pokud ovlivňují stanovenou koncepci díla v rámci své profese
  • Odborně posuzuje dodané podklady ke zpracování zakázky
  • Odpovídá za celkový průběh zakázky od doby přijetí zakázky až po její dokončení v rozsahu své činnosti
  • Spolupracuje s ostatními odděleními
  • Spolupracuje při tvorbě nabídky

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • Výbornou znalost projektování AutoCAD 2D, technického kreslení
  • Výbornou znalost MS Office
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Aktivní a angažovaný přístup
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Osvědčení odborné způsobilosti (autorizace ČKAIT) výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Sick days
  • Příjemný kolektiv
  • Stravenky
  • Kolektivní smlouva
  • Multisport
  • Masáže

Místo výkonu práce – Ostrava.

Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr.
Nástup: Ihned nebo dle domluvy.

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis na email kristyna.svejnohova@technoprojekt.cz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.