PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH STAVEB A POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Jsme zaměřeni především na oblast, přípravu průmyslových zón, průmyslové stavby, energetické stavby, veřejné a občanské výstavby. Zabýváme se však také inženýrskými stavbami, výstavbou vodních děl, ekologickými stavbami a regenerací brownfieldů.

 Co vás čeká

  • Zpracování projektové dokumentace od studie až po prováděcí dokumentaci průmyslových, logistických a občanských staveb.
  • Spolupráce s projektovým manažerem a ostatními profesemi.
  • Práce ve společnosti TECHNOPROJEKT, která má bohatou historii a zkušenosti.

 Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ se zaměřením na dopravní stavby
  • Projekční praxe s projekty průmyslového nebo občanského charakteru
  • Znalost práce v AutoCAD 2D
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolupráce v týmu, aktivní přístup

 Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příjemný kolektiv
  • Stravenkový paušál
  • 22 dní dovolené
  • Sick days
  • Multisport
  • Masáže zdarma přímo v budově
  • Penzijní připojištění
  • Zajímavá školení a osobní rozvoj
  • Uhrazení nákladů na autorizační zkoušku a ročních poplatků
  • Možnost růstu do pozice projektového manažera

Místo výkonu práce: Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava

Typ pracovního poměru:  Hlavní pracovní poměr
Nástup: Dle domluvy

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis na email vera.macakova@technoprojekt.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.